ikona pracovníka

PŘIDEJTE SE K NÁM - KARIÉRA

volné pracovní pozice
Straub s.r.o Ostravská 1847
748 01 Hlučín

Výstavba domů

Výstavba domů

Výstavba rodinných domů patří mezi naše významné stavební činnosti. Nabízíme různé stupně výstavby – od základových desek, hrubé stavby, domů na dokončení až po nejkomfortnější variantu, kterou je výstavba domů na klíč.

Výstavba rodinných domů patří mezi naše významné stavební činnosti. Nabízíme různé stupně výstavby – od základových desek, hrubé stavby, domů na dokončení až po nejkomfortnější variantu, kterou je výstavba domů na klíč. Rodinné domy stavíme s využitím vlastních zaměstnanců a firemní stavební mechaniky. Tato kombinace nám umožňuje dynamicky stavět, reagovat na požadavky investora a udržovat vysokou kvalitu prováděných prací. Domy stavíme na základě investorem dodané projektové dokumentace nebo podle projektu, který vytvoříme dle přání konkrétního zákazníka. Díky spolupráci s renomovanými projekčními kancelářemi jsme schopni nabídnout projekt té nejvyšší architektonické úrovně. V naší nabídce však najdete i typové katalogové projekty, které umožňují zahájit výstavbu ve velmi krátké době.

Základová deska

Hrubá stavba

Pro realizaci hrubé stavby domu je zásadní použití kvalitního materiálu a precizní technologické provedení všech stavebních prací. Rodinné domy stavíme s využitím vlastních zaměstnanců a firemní stavební mechaniky. Tato kombinace nám umožňuje dynamicky stavět, reagovat na požadavky investora a udržovat vysokou kvalitu prováděných prací. Domy stavíme na základě investorem dodané projektové dokumentace nebo podle projektu, který vytvoříme dle přání konkrétního zákazníka. Pro realizaci hrubé stavby se doporučuje zvolit svislé a vodorovné stavební konstrukce z jednoho stavebního systému a poté přesně dodržet technologický postup výstavby. Vždy jsou pak součástí hrubé stavby obvodové a vnitřní nosné stěny (založené na místech základových pasů), stropy, nenosné příčky, střešní konstrukce a střešní krytina.

Dům na dokončení

Jedná se o uzavřenou stavbu se střechou a namontovanými výplněmi otvorů, kterou pro vás postavíme do 3 měsíců. Náš zkušený tým provede nejnáročnější část výstavby domu, zaměření a vytýčení základů, základovou desku, zdivo, střechu, výplně otvorů, podlahy a vnitřní omítky.

Celý dům - dům na klíč

Domy na klíč stavíme dle aktuálních možností a na základě investorem dodané projektové dokumentace nebo podle projektu, který vytvoříme dle přání konkrétního zákazníka. Žádosti o výstavbu na klíč řešíme individuálně, proto nás kontaktujte pro bližší informace a individuální přístup.
Patrový i přízemní dům jsme schopni dokončit dle náročnosti stavby i do půl roku od zahájení výstavby.

Partneři kteří nám věří

Firmy se kterými dlouhodobě spolupracujeme na zajištění špičkové kvality našich staveb

Caparol
MAN
Baumit
Čerpadla IVT
Liebherr
Weber
ŽPSV a.s.

Kontaktujte nás, vše vám vysvětlíme.

Potřebujete poradit? Potřebujete získat další informace? Neváhejte nás kontaktovat.