ikona pracovníka

PŘIDEJTE SE K NÁM - KARIÉRA

volné pracovní pozice
Straub s.r.o Ostravská 1847
748 01 Hlučín

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla všech systémů (vzduch/voda, vzduch/vzduch, země/voda) a zajišťujeme kompletní uvedení do provozu (technický návrh, projekční činnost, administrativa vč. stavebního povolení a případné vyřízení dotací).

Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla všech systémů (vzduch/voda, země/voda) a zajišťujeme kompletní uvedení do provozu (technický návrh, projekční činnost, administrativa vč. stavebního povolení a případné vyřízení dotací).
Našim zákazníkům nabízíme tepelná čerpadla, která mají padesátiletou tradici a jsou odzkoušena nepříznivým severským klimatem. Tato čerpadla jsou ideální volbou pro bytové, průmyslové a rodinné domy díky vysokým topným faktorům s účinností až do -25°C. Na vybraná tepelná čerpadla dáváme spotřebiteli záruku 10 let na kompresor, byla-li instalace schválena autorizovaným technikem. Na vyžádání zajistíme prohlídku kotelen s tepelnými čerpadly, které jsme realizovali kompletně na klíč.

MOŽNÁ VÁS BUDE ZAJÍMAT

Země

Tepelná čerpadla systému země-voda
jsou nejúspornějšími tepelnými čerpadly na trhu, využívající jako zdroj tepla energii obsaženou v zemi nebo ve spodní vodě. Nejúspornější řada tepelných čerpadel s topným faktorem (SCOP) je až 5,6 a s vysokým výkonem při ohřevu teplé vody. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla země-voda s výkonem od 5 kW do 60 kW umožňující dálkové ovládání pomocí smartphonu.

Vzduch

Tepelná čerpadla systému vzduch-voda.
Tato tepelná čerpadla jsou určena pro umístění venku a je možné je připojit na existující topný systém s radiátory. Tak získáme kompletní vytápěcí systém s vynikajícími vlastnostmi pracující efektivně až do venkovní teploty –20°C, což je řadí mezi naprostou technologickou špičku na trhu. Rychlá a levná instalace a možnost dálkové ovládání pomocí smartphonu.

Partneři kteří nám věří

Firmy se kterými dlouhodobě spolupracujeme na zajištění špičkové kvality našich staveb

Caparol
MAN
Baumit
Čerpadla IVT
Liebherr
Weber
ŽPSV a.s.

Kontaktujte nás, vše vám vysvětlíme.

Potřebujete poradit? Potřebujete získat další informace? Neváhejte nás kontaktovat.