Straub s.r.o Ostravská 1847
748 01 Hlučín
Straub s.r.o +420 800 100 202
obchod@straub.cz

Kontakt

Tomáš STRAUB s.r.o.

  • Ostravská 1847
  • 748 01 Hlučín
  • Česká republika
  • 27762939
  • CZ27762939
Spisová značka: C 29113 vedená u Krajského soudu v Ostravě
Máte-li dotaz a nevíte komu zavolat, použijte tento kontakt
obchod@straub.cz
+ 420 800 100 202

Náš tým

Vedení
Bc. Tomáš Straub
Jednatel firmy
tel.: +420 736 266 982
e-mail: straub@straub.cz
Obchodní oddělení
Petr Gabryš
Obchodně – technický zástupce
tel.: +420 778 081 843
e-mail: gabrys@straub.cz
Robert Sova
Obchodně – technický zástupce
tel.: +420 733 324 866
e-mail: sova@straub.cz
Příprava zakázek, rozpočtáři
Ing. Jakub Maceček
Příprava zakázek, rozpočtář
tel.: +420 778 070 600
e-mail: macecek@straub.cz
Jiří Kalabis
Příprava zakázek, rozpočtář
tel.: +420 774 952 050
e-mail: kalabis@straub.cz
Stavbyvedoucí
Ing. Viktor Khin
Stavbyvedoucí
tel.: +420 733 776 369
e-mail: khin@straub.cz
Ing. Kamil Glucz 
Stavbyvedoucí
tel.: +420 731 440 992
e-mail: glucz@straub.cz
Martin Műller
Stavbyvedoucí
tel.: +420 774 322 890
e-mail: muller@straub.cz
Jakub Střílka
Stavbyvedoucí
tel.: +420 774 751 515
e-mail: strilka@straub.cz
Ing. Daniel Nardelli
Stavbyvedoucí
tel.: +420 777 766 681
e-mail: nardelli@straub.cz
Technici
Roman Dostál
Stavební technik
tel.: +420 734 622 459
e-mail: dostal@straub.cz
Václav Moravec
Stavební technik
tel.: +420 776 826 662
e-mail: moravec@straub.cz
Zámečnická výroba
Denis Švrčina
Vedoucí záměčnické výroby
tel.: +420 725 457 860
e-mail: svrcina@straub.cz
Betonárna
Ing. Jan Foltýn
Vedoucí betonárny
tel.: +420 734 278 082
e-mail: foltyn@straub.cz
Správce areálu a asistentka
Mgr. Petr Lidvin
Manager kvality, správce areálu
tel.: +420 734 622 458
e-mail: lidvin@straub.cz
Jiřina Machalová
Asistentka
tel.: +420 777 952 139
e-mail: machalova@straub.cz
Ekonomický úsek
Martina Benková
Ekonomický úsek
tel.: +420 553 034 325
e-mail: benkova@straub.cz
Elvíra Nardelliová
Ekonomický úsek
tel.: +420 553 034 325
e-mail: nardelliova@straub.cz

Kontaktujte nás

Partneři kteří nám věří

Firmy se kterými dlouhodobě spolupracujeme na zajištění špičkové kvality našich staveb

Caparol
MAN
Baumit
Čerpadla IVT
Liebherr
Weber
ŽPSV a.s.

Kontaktujte nás, vše vám vysvětlíme.

Potřebujete poradit? Potřebujete získat další informace? Neváhejte nás kontaktovat.