ikona pracovníka

PŘIDEJTE SE K NÁM - KARIÉRA

volné pracovní pozice
Straub s.r.o Ostravská 1847
748 01 Hlučín

Caparol

Caparol

V červnu 2020 jsme otevřeli v našem areálu v Hlučíně míchárnu fasádních omítek a barev a distribuční sklad materiálů pro zateplování včetně rozvážkové služby a poradenství CAPAROL.
Jedinečná technologie ColorExpress nabízí tónování všech produktů podle více než 9 000 000 receptur, okamžitě k dispozici.

Všechny odstíny jsou namíchány v nejkratším možném čase přímo v místě prodeje. Za pomoci nejnovější technologie. Současně jsou receptury na jednotlivé odstíny uchovávány, takže jsou kdykoli k dispozici pro jakékoli následné dodávky.
První třída ve výsledku
Základem prvotřídních výsledků jsou vysoce kvalitní tónovací pasty vyvinuté společností DAW, které přesně odpovídají příslušným požadavkům pro oblasti použití. ColorExpress nabízí speciální duální systém tónovacích past. Pro materiály na bázi vody i rozpuštědel používáme pasty AmphiTint, které splňují ty nejvyšší požadavky zákazníků. Tónovací pasty AmphiTint se neustále vyvíjejí z hlediska odolnosti vůči UV záření a barevné rozmanitosti jsou přizpůsobovány požadavkům trhu. Prémiové pigmenty zaručují vysokou barevnou stabilitu.

Míchací centrum CAPAROL v Hlučíně

Aplikace SPECTRUM mobile pro barevné návrhy

Aplikace CAPAROL SPECTRUM

GERMAN DESIGN AWARD WINNER 2018  Německé ocenění za vynikající aplikaci pro design

Díky aplikaci SPECTRUM_mobile společnosti Caparol se stanete návrháři barev. Vaše stěny budou obarveny dle vašeho návrhu pomocí několika málo kroků. Ožijí podle vašeho přání. Digitální barevný design nikdy nebyl snadnější ani rychlejší.

ke stažení zde:

https://play.google.com/store/apps

https://apps.apple.com/cz/app/spectrum-mobile/id1164451683?l=cs

 

Partneři kteří nám věří

Firmy se kterými dlouhodobě spolupracujeme na zajištění špičkové kvality našich staveb

Caparol
MAN
Baumit
Čerpadla IVT
Liebherr
Weber
ŽPSV a.s.

Kontaktujte nás, vše vám vysvětlíme.

Potřebujete poradit? Potřebujete získat další informace? Neváhejte nás kontaktovat.