Straub s.r.o Ostravská 1847
748 01 Hlučín
Straub s.r.o +420 800 100 202
obchod@straub.cz

Betonárna

Betonárna

ZKUŠEBNÍ PROVOZ
V období do konce února 2020 probíhá v betonárně zkušební provoz a certifikace výroby. I přes to jsme schopni v tomto zkušebním provozu míchat a plnit tak Vaše požadavky. Zkušební provoz nijak nesnižuje kvalitu vyráběných směsí. Jedná se o období, kdy probíhá certifikace výrobny.

Otevírací doba:
PO-PÁ 6:00 – 15:00
SO-NE – dle telefonické domluvy
Nejpozději od března 2020 již budeme míchat v plném provozu.

V listopadu 2019 byla dokončena výstavba horizontální betonárny v průmyslovém areálu firmy Tomáš STRAUB s.r.o. Rekonstrukce stávající technologie - bývalé výrobny betonových směsí společnosti HASIT - byla provedena za finanční podpory Ministerstva průmyslu a obchodu a Evropské unie – OP podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – program INOVACE TOMÁŠ STRAUB S.R.O.

Naše betonárna je určena jak pro výrobu betonových prefabrikátů, tak i pro transportbeton. Díky unikátní technologii míchání jsme schopni připravit pro naše zákazníky jakoukoliv betonovou směs včetně vysokohodnotného betonu, tzv. UHPC. To vše díky strojnímu vybavení firmy ARCEN.

Objem míchačky je 0,75 m3. Míchačka je vybavena planetami a frekvenčním měničem otáček, který umožňuje v průběhu míchání měnit rychlost otáčení a tím dokonaleji připravit například provzdušněné betony, vysokopevnostní a ultra-vysokopevnostní betony.

Mimo čerstvý beton a maltoviny jsme schopni nabídnout i prodej těženého kameniva.

Naše motto „Úspěch díky kvalitě“ je samozřejmostí i u výroby a zpracování betonu.

MOŽNÁ VÁS BUDE ZAJÍMAT

TRANSPORTBETON

Potřebujete dodat čerstvý beton na Vaši stavbu? Potřebujete dovézt polosuchou směs na obrubníky nebo stavbu plotu?

Určitě Vám v jakémkoliv vašem požadavku dokážeme nabídnout produkt, který bude splňovat Vámi definované vlastnosti. Nabízíme mimo jiné i dopravu jak čerstvého, tak i polosuchého či suchého betonu. Čerstvý beton dopravujeme autodomíchávači, i s možností čerpání (PUMI), případně zajistíme přistavení čerpadla betonu s výložníkem.

Polosuchou a suchou směs jsme schopni přepravit pomocí nákladních aut se sklápěcím kontejnerem.

Pokud v naší nabídce nenaleznete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Váš speciální požadavek rádi splníme.

KAMENIVO

Kamenivo na prodej

kontaktujte Ing. Jan Foltýn – vedoucí betonárny

Telefon: 800 100 202 , +420 734 278 082

E-mail: betonarna@straub.cz, obchod@straub.cz

VÝROBA PREFABRIKOVANÝCH KONSTRUKCÍ

Těžištěm naší práce je výroba panelů a dalších prvků pro výstavbu betonových lodžií. Prefabrikace v našem podání klade důraz na kvalitu a pečlivost při přípravě a výrobě prefabrikátů. Výsledným produktem je vždy prvek s povrchem, který nevykazuje významné vady a je vhodný k okamžitému použití.

Nabízíme výrobu betonových prefabrikátů se zacílením na pohledovou kvalitu výrobku. V naší panelárně využíváme především ocelové formy, kdy po odbednění je výsledkem uspokojivý vzhled. Díky individuálnímu přístupu ke každému projektu jsme schopni dovést Vaši představu o betonových konstrukcích k dokonalosti.

Současně nabízíme i posouzení statikem, zkušební odlitky a další servis vedoucí ke spokojenosti zákazníka, architekta či designera.

Díky zápalu celého realizačního týmu jsme schopni plnit nejrůznější poptávky a výzvy, které naše řemeslo posunou dále. Nebojte se nám svěřit s jakoukoliv myšlenkou či vizí.

SMART lodžie

SMARTlodžie – Lodžie vyrobená z nové generace vysokopevnostních betonů je osazena snímači, které pomocí komunikační brány předávají naměřená data aplikaci, která dokáže po vyhodnocení dat podat pravidelnou zprávu o stavu konstrukce. Díky připravené infrastruktuře pro samotný monitoring je možné doplnit lodžii o zabudovaná čidla pro sběr meteodat, snímače pohybů jako doplňky alarmu, nebo snímač intenzity osvětlení pro automatické přisvícení v lodžiích. Všechna tato data pak mohou být bezdrátově přenášena k jednotlivým uživatelům.

UHPC

Jako dynamicky rozvíjející se společnost jsme na začátku nové éry využitelnosti UHPC v běžné prefabrikaci. Ultra vysokohodnotný beton (UHPC) je směs složená z kameniva frakce do 8 mm, velkého množství cementu, fileru a superplastifikačních přísad. Když k tomu přidáme nízký vodní součinitel, dostaneme materiál, který v pevnosti v tlaku dosahuje hodnot 150 MPa. Spolu s vhodně použitou rozptýlenou výztuží jsme pak schopni vyrábět tenké skořepinové konstrukce. Výhodou materiálu označovaného jako UHPC jsou především jeho vynikají mechanické vlastnosti a celková vysoká odolnost vůči okolnímu prostředí.

Na první výrobky v oblasti UHPC se můžete těšit v roce 2020, kdy plánujeme první aplikace na naše balkonová zábradlí.

MALOOBCHODNÍ CENÍK

Maloobchodní ceník

KONTAKTY

Provozní doba:

Pondělí – Pátek                6:00 – 15:00

Sobota – Neděle               dle předchozí domluvy

Kontaktní osoba: Ing. Jan Foltýn – vedoucí betonárny

Telefon: 800 100 202 , 734 278 082

E-mail: betonarna@straub.cz, obchod@straub.cz

Partneři kteří nám věří

Firmy se kterými dlouhodobě spolupracujeme na zajištění špičkové kvality našich staveb

Caparol
MAN
Baumit
Čerpadla IVT
Liebherr
Weber
ŽPSV a.s.

Kontaktujte nás, vše vám vysvětlíme.

Potřebujete poradit? Potřebujete získat další informace? Neváhejte nás kontaktovat.