Straub s.r.o Ostravská 1847
748 01 Hlučín
Straub s.r.o +420 800 100 202
obchod@straub.cz

Betonárna

Betonárna

V současnosti rozšiřujeme služby stavební firmy Tomáš STRAUB s.r.o. o výrobu prefabrikátů z betonu s vysokou pevností HPC a UHPC. Díky mísícímu centru s planetovou míchačkou a frekvenčním měničem otáček, jsem schopni v rámci výroby prefabrikovaných konstrukcí docílit vysoké jakosti betonu.

V současnosti jsou těžištěm výroby betonové prefabrikáty určené pro výstavbu předsazených lodžií, které stavební firma Tomáš STRAUB s.r.o. instaluje v městech po celé Moravě a nově i ve východních Čechách. Mimo betonové lodžie plánujeme výrobu i dalších prefabrikátů např. nádrže, prvky městských mobiliářů a další individuální výrobky dle požadavků zákazníka. Nyní probíhá výstavba nové horizontální betonárny, která nahrazuje zastaralou technologii. V průběhu srpna my měly být nová linka plně v provozu. Projekt rekonstrukce původní mísící linky je podporován z projektu „Rozvoj výzkumu a vývoje pro inovace“ podporovaného Ministerstvem průmyslu a obchodu a Evropskou unií.

MOŽNÁ VÁS BUDE ZAJÍMAT

Výroba betonových prefabrikátů

V současnosti rozšiřujeme služby stavební firmy Tomáš STRAUB s.r.o. o výrobu prefabrikátů z betonu s vysokou pevností  HPC a UHPC

Partneři kteří nám věří

Firmy se kterými dlouhodobě spolupracujeme na zajištění špičkové kvality našich staveb

Caparol
Heluz
GT energy
MAN
Baumit
Čerpadla IVT
Liebherr
RI Okna
Weber
ŽPSV a.s.

Kontaktujte nás, vše vám vysvětlíme.

Potřebujete poradit? Potřebujete získat další informace? Neváhejte nás kontaktovat.